Pardubická badmintonová liga mixů 2017/18

Úvod Pravidla Výsledky Žebříček Účastníci Historie

Výsledky

Říjen 2017 Listopad 2017 Prosinec 2017 Leden 2018 Únor 2018 Březen 2018 Duben 2018

Duben 2018

Skupina 1 Kovář Opletal Kozák Skořepa Bratršovský Sety Body Výhry Pořadí
Kapsová Opletalová Bauer Buráňová Škopová
    17:21 16:21            
  21:12 17:21 21:18 21:19        
K+K 21:18 21:15 23:21 21:16 10:6 18 2 2.
  21:23 21:13 21:8 21:10        
  19:21 18:21            
  21:17                
  12:21 15:21 15:21 21:15        
O+O 18.21 15:21 15:21 21:15 6:8 13,5 2 4.
  23:21 15:21 15:21 21:15        
  21:19              
  21:16     17:21          
  21:17 21:15 21:19 21:15        
K+B 15:21 21:15 21:15 21:16 12:3 21,75 4 1.
  13:21 21:15 23:21 21:17        
  21:18              
      21:17            
  18:21 21:15 19:21 21:15        
S+B 21:23 21:15 15:21 21:15 7:6 15,75 2 3.
  8:21 21:15 21:23 21:15        
                 
                   
  19:21 15:21 15.21 15:21        
B+Š 16:21 15:21 16:21 15:21 0:12 6 0 5.
  10:21 15:21 17:21 15:21        
                 

Skupina 2 Prusek Andrýs Fajman Koch Vašíček Sety Body Výhry Pořadí
Gojná Kárníková Fajmanová Janošíková Vašíčková
      21:11            
  19:21 16:21 21:19 0:0        
P+G 17:21 19:21 21:15 0:0 6:5 12 2 3.
  11:21 21:11 21:13 0:0        
    21:13            
      21:16 16:21          
  21:19 16:21 21:10 21:18        
A+K 21:17 21:13 21:12 21:19 12:2 22,5 4 1.
  21:11 21:12 21:13 21:7        
                 
  11:21 16:21   21:15 21:15        
  21:16 21:16 16:21 21:16        
F+F 21:19 13:21 4:21 17:21 9:10 14,25 2 2.
  11:21 12:21 21:5 16:21        
  13:21   21:15 21:19        
    21:16 15:21            
  19:21 10:21 21:16 21:15        
K+J 15:21 12:21 21:4 21:15 6:9 12,75 1 4.
  13:21 13:21 5:21 21:12        
      15:21          
      15:21            
  0:0 18:21 16:21 15:21        
V+V 0:0 19:21 21:17 15:21 2:9 6 0 5.
  0:0 7:21 21:16 12:21        
      19:21          

Skupina 3 Vodička Mazač Marek Kinzl Čermák Sety Body Výhry Pořadí
Pleskotová Černíková Prüherová Kábrtová Košťálová
      12:21 15:21          
  21:15 17:21 16:21 21:9        
V+P 21:16 21:18 21:16 21:9 8:6 16,5 2 3.
  21:18 16:21 15:21 21:8        
                 
      17:21 21:14 20:22        
  15:21 21:18 12:21 21:8        
M+Č 16:21 14:21 8:21 15:21 7:11 12 1 4.
  18:21 21:17 21:19 21:9        
    16:21 18:21 21:18        
  21:12 21:17              
  21:17 18:21 21:10 21:12        
M+P 18:21 21:14 21:16 21:12 12:3 21,75 4 1.
  21:16 17:21 21:18 21:11        
    21:16            
  21:15 14:21              
  21:16 21:12 10:21 21:16        
K+K 16:21 21:8 16:21 21:17 9:6 17,25 3 2.
  21:15 19:21 18:21 21:19        
    21:18            
    22:20              
  9:21 8:21  12:21 16:21        
Č+K 9:21 21:15 12:21 17:21 2:12 7,5 0 5.
  8:21 9:21 11:21 19:21        
    18:21            

Skupina 4 Nosil Zaplatílek Karanský Tužil Sety Body Výhry Pořadí
Papoušková Moravcová Svobodová Halbrštátová
                 
  1:21 1:21 21:15        
N+P 1:21 1:21 21:15 3:6 12 1 3.
  1:21 1:21 21:15        
               
      23:25          
  21:1 11:21 21:12        
Z+M 21:1 21:17 21:17 7:3 19 2 2.
  21:1 17:21 21:9        
               
    25:23            
  21:1 21:11 21:6        
K+S 21:1 17:21 24:22 9:1 23 3 1.
  21:1 21:17 21:17        
               
                 
  15:21 12:21 6:21        
T+H 15:21 17:21 22:24 0:9 6 0 4.
  15:21 9:21 17:21        
             

Skupina 5 Scholze Skalský Fizér Janda Sety Body Výhry Pořadí
Scholzová Culková Jirásková Michalcová
                 
  1:21 1:21 1:21        
S+S 1:21 1:21 1:21 0:9 6 0 4.
  1:21 1:21 1:21        
               
                 
  21:1 0:0 21:15        
S+C 21:1 0:0 21:18 6:0 16 2 1.
  21:1 0:0 21:16        
               
                 
  21:1 0:0 0:0        
F+J 21:1 0:0 0:0 3:0 8 1 3.
  21:1 0:0 0:0        
               
                 
  21:1 15:21 0:0        
J+M 21:1 18:21 0:0 3:3 10 1 2.
  21:1 16:21 0:0