Pardubická badmintonová liga mixů 2017/18

Úvod Pravidla Výsledky Žebříček Účastníci Historie

Výsledky

Říjen 2017 Listopad 2017 Prosinec 2017 Leden 2018 Únor 2018 Březen 2018 Duben 2018

Únor 2018

Skupina 1 Kovář Kozák Prusek Skořepa Fajman Sety Body Výhry Pořadí
Kapsová Bauer Gojná Buráňová Fajmanová
    22:20   19:21          
  17:21 21:11 21:15          
K+K 21:18 21:15 21:10   9:2 16,5 3 1.
  21:16 21:11 21:13          
                 
  20:22                
  21:17              
K+B 18:21       1:3 2,25 0 2.-3.
  16:21              
                 
                   
  11:21              
P+G 15:21       0:3 1,5 0 4.
  11:21              
                 
  21:19                
  15:21              
S+B 10:21       1:3 2,25 0 2.-3.
  13:21              
                 
                   
                 
F+F                
                 
                 

Skupina 2 Opletal Andrýs Bratršovský Vašíček Marek Sety Body Výhry Pořadí
Opletalová Kárníková Škopová Vašíčková Prüherová
                   
      21:5          
O+O     21:10   3:0 6 1 2.
      21:11          
                 
          21:19        
        21:17        
A+K       16:21 3:1 5,25 1 3.
        21:16        
                 
                   
                 
B+Š                
                 
                 
          23:21        
  5:21     21:16        
V+V 10:21     16:21 2:6 4,5 0 4.
  11:21     18:21        
        19:21        
    19:21   21:23          
    17:21   16:21        
M+P   21:16   21:16 4:5 6,75 1 1.
    16:21   21:18        
        21:19        

Skupina 3 Vodička Koch Karanský Mazač Kinzl Sety Body Výhry Pořadí
Pleskotová Janošíková Svobodová Černíková Kábrtová
                   
  21:17              
V+P 21:17       3:0 6 1 2.
  21:17              
                 
        21:9          
  17:21   21:15          
K+J 17:21   14:21    3:5 6 1 3.
  17:21   19:21          
      21:14          
                   
                 
K+S                
                 
                 
    9:21              
    15:21   21:10        
M+Č   21:14   21:19 5:3 9 1 1.
    21:19   21:17        
    14:21            
                   
        10:21        
K+K       19:21 0:3 1,5 0 4.
        17:21        
                 

Skupina 4 Nosil Zaplatílek Skalský Scholze Sety Body Výhry Pořadí
Papoušková Moravcová Culková Scholzová
        21:15        
  22:20   15:21        
N+P 21:12   21:19 6:1 15 2 1.
  21:12   21:14        
               
        13:21        
  20:22   21:19        
Z+M 12:21   21:16 3:4 9 1 3.
  12:21   21:18        
               
                 
      17:21        
S+C     10:21 0:3 2 0 4.
      14:21        
               
  15:21 21:13            
  21:15 19:21 21:17        
S+S 19:21 16:21 21:10 5:6 14 1 2.
  14:21 18:21 21:14        
             

Skupina 5 Fizér Čermák Tužil Janda Sety Body Výhry Pořadí
Jirásková Košťálová Halbrštátová Michalcová
                 
      21:17        
F+J     21:13 3:0 8 1 1.
      21:12        
               
                 
               
Č+K              
               
               
                 
               
T+H              
               
               
                 
  17:21            
J+M 13:21     0:3 2 0 2.
  12:21