Pardubická badmintonová liga mixů 2017/18

Úvod Pravidla Výsledky Žebříček Účastníci Historie

Výsledky

Říjen 2017 Listopad 2017 Prosinec 2017 Leden 2018 Únor 2018 Březen 2018 Duben 2018

Listopad 2017

Skupina 1 Opletal Kozák Prusek Kovář Andrýs Sety Body Výhry Pořadí
Opletalová Bauer Gojná Kapsová Kárníková
        18:21          
    21:11 21:14          
O+O   21:18 21:14   5:3 9 1 3.
    21:17 15:21          
      16:21          
                   
                 
K+B                
                 
                 
        18:21 21:19        
  11:21   21:19 23:25        
P+G 18:21   21:15 21:16 5:8 10,5 1 2.
  17:21   17:21 19:21        
      16:21 21:17        
  21:18   21:18            
  14:21   19:21 21:14        
K+K 14:21   15:21 21:16 9:4 15 1.
  21:15   21:17 21:10        
  21:16   21:16          
      19:21            
      25:23 14:21        
A+K     16:21 16:21 2:6 4,5 0 4.
      21:19 10:21        
      17:21          

Skupina 2 Skořepa Marek Bratršovský Vodička Vašíček Sety Body Výhry Pořadí
Buráňová Rychnovská Škopová Pleskotová Vašíčková
    21:11              
  20:22     21:15        
S+B 21:13     21:8 6:2 10,5 2 2.
  9:21     21:3        
  21:7              
  11:21   10:21 23:21 16:21        
  22:20 24:22 19:21 21:14        
M+R 13:21 23:21 21:17 22:20 10:8 16,5 2 1.
  21:9 17:21 23:21 21:19        
  7:21 20:22            
    21:10              
    22:24            
B+Š   21:23     3:2 4,5 1 3.
    21:17            
    22:20            
    21:23              
    21:19            
V+P   17:21     1:3 2,25 0 5.
    21:23            
                 
    21:16              
  15:21 14:21            
V+V 8:21 20:22     1:6 3,75 0 4.
  3:21 19:21            
                 

Skupina 3 Kinzl Mazač Koch Karanský Nosil Sety Body Výhry Pořadí
Kábrtová Černíková Janošíková Svobodová Papoušková
                   
        19:21        
K+K       16:21 0:3 1,5 0 4.
        15:21        
                 
          21:18        
        14:21        
M+Č       21:13 2:3 3 0 3.
        8:21        
        18:21        
          21:9        
        21:5        
K+J       20:22 3:1 5,25 1 2.
        21:19        
                 
          21:19        
        8:21        
K+S       14:21 3:2 4,5 1 2.
        22:20        
        21:17        
    18:21 9:21 19:21          
  21:19 21:14 5:21 21:8        
N+P 21:16 13:21 22:20 21:14 9:8 15,75 2 1.
  21:15 21:8 19:21 20:22        
    21:18   17:21        

Skupina 4 Čermák Fajman Scholze Zaplatílek Sety Body Výhry Pořadí
Košťálová Fajmanová Scholzová Moravcová
      22:20 16:21        
    19:21 21:14        
Č+K   17:21 21:12 3:6 7 0 4.
    19:21 20:22        
      13:21        
        21:13        
      18:21        
F+F     21:10 3:1 7 1 3.
      21:13        
               
  20:22     13:21        
  21:19   26:24        
S+S 21:17   19:21 4:4 10 1 2.
  21:19   24:26        
               
  21:16 13:21 21:13          
  14:21 21:18 24:26        
Z+M 12:21 10:21 21:19 7:6 16 2 1.
  22:20 13:21 26:24        
  21:13            

Skupina 5 Skalský Fizér Tužil Janda Sety Body Výhry Pořadí
Culková Jirásková Halbrštátová Michalcová
      12:21          
    21:19 21:14        
S+C   21:11 21:3 6:1 15 2 1.
    21:15 21:12        
               
                 
               
F+J              
               
               
  12:21              
  19:21            
T+H 11:21     1:3 3 0 2.
  15:21            
               
                 
  14:21            
J+M 3:21     0:3 2 0 3.
  12:21